Vydělávejte doma tím co vás baví

penízeMáte umělecké sklony a přitom vám chybí peníze? Umíte třeba šít nebo vyšívat, hezky malujete, baví vás výroba doplňků nebo šperků a máte zájem se svým hobby nejen bavit, ale udělat z něj svůj hlavní příjem který vám umožní pracovat z domova a vydělávat tisíce korun tím co vás baví? Prostřednictvím serveru Fler.cz můžete prodávat své rukodělné výrobky a vydělávat si měsíčně více než většina lidí v práci. Stačí být aspoň trochu šikovný, mít věk alepoň 18 let mít možnost připojení k internetu. Vy sami si přitom stanovíte, na kolik si ceníte vaše výrobky, server si účtuje pouze malé procento z ceny prodaných výrobků. Díky serveru Fler můžete být finančně nezávislí a přitom dělat to co vás baví. Na serveru existuje komunita mnoha tisíc prodejců a výrobců, kteří se živí prodejem svých rukodělných výrobků. Ti úspěšnější z nich prodávají zboží i za několik desítek tisíc korun každý měsíc, výdělky v řádech tisíců korun měsíčně jsou na Fleru zcela běžné. A jak to celé funguje? Jednoduše na stránkách www.fler.cz vyplňte jednoduchý registrační formulář, kde zadáte své základní údaje,  a zvolíte si svou přezdívku nebo značku. Přezdívka by měla vystihovat vaši činnost a měla by být snadno zapamatovatelná. Záleží však pouze na vás, jakou přezdívku si zvolíte, jediná podmínka je, že přezdívka musí být unikátní, na serveru nesmí být registrován pod stejnou přezdívkou nikdo jiný . Poté můžete vyplnit údaje ve svém profilu. Čím víc informací o sobě a o věcech které tvoříte napíšete, tím lépe a důvěryhodněji vás budou zákazníci vnímat. Vyberte si profilový obrázek který vystihuje vaši činnost, logo, nebo vaši fotografii. Nezapomeňte podrobně popsat, co vyrábíte, z jakého materiálu a co dokážete nabídnout svým zákazníkům, např rychlou dodací lhůtu a podobně. To všechno dokáže vašemu Fler obchůdku zvednout tržby.

Pokud jste si váš prodejní účet již založili, můžete začít vydělávat peníze. Nejprv je potřeba výrobky pořádně nafotit, a to tak aby fotografie působily co možná nejlíp. Uvědomte si, že právě kvalitní fotografie je základem vaší prezentace a proto se snažte aby byla co nejlepší. Základem je výrobek dobře nasvítit z několika stran aby se netvořily stíny které na fotce nepůsobí nejlépe. Na Fleru najdete i spoustu informací o tom jak fotky upravovat, jak vytořit pozadí, a podobně. Pokud máte fotografie připravené, přehledné rozhraní vás postupně provede vkládáním výrobků, kde kromě fotek vložíte důkladný popis výrobku a zařadíte ho do příslušné kategorie. Spolu s tím stanovíte cenu za kterou chcete výrobek prodávat. Fler si z každého výrobku který prodáte, účtuje 11% provizi, která bude k vaší ceně před vystavením automaticky připočítaná. Samotnéi zveřejnění je zcela zdarma, platí se pouze až něco prodáte. Pro představu, pokud vystavíte zboží za 1000 Kč, objeví se cena zboží 1110 Kč, 1000 Kč bude v případě prodeje pro vás, 110 Kč zůstane serveru. Popis výrobku a kategorii vybírejte co nejpečlivěji. Zadejte správné rozměry a materiál protože tak vás zákazníci snadno naleznou.

Jak k vašemu výrobku přilákat co nejvíce zákazníků? Můžete např propagovat váš výrobeg na Fler blogu, komunikovat s potenciálními zákazníky nebo si připlatit za přednostní zobrazování vašeho výrobku. Pokud budou zákazníci s vašimi službami spokojení, jistě se budou rádi vracet, a vy získáte pravidelný výdělek z pohodlí domova.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *