Říj 292013
 

computerMnoho lidí shání jednoduchý a časově nenáročný přivýdělek při mateřské dovolené, při důchodu nebo při práci na poloviční úvazek. Různé brigády nejsou příliš vhodným řešením, z důvodu časové náročnosti a pevného časového rozvrhu. Jaký je tedy nejlepší způsob jak vydělat peníze během mateřské dovolené? Způsobů je několik, nedávno jsme psali o prodeji rukodělných výrobků, ale jedním z přívýdělků které umožnují maximální časovou flexibilitu je psaní článků pro internetové magazíny. Pokud umíte alespoň trochu psát na počítači a nedělá vám problémy gramatika a interpunkce, může být psaní a prodej článků pohodlným zdrojem nezanedbatelných příjmů. Můžete pracovat z domova, tehdy když se to hodí vám, což je při mateřské dovolené obrovská výhoda. Je to příjemné, a dokonce i zábavné. Pokud vám půjde psaní od ruky můžete tento přivýdělek s trochou úsilí dokonce proměnit z přivýdělku při mateřské dovolené na podnikání na plný úvazek.
 Psaní článků není ani z poloviny tak těžké, jak si někteří lidé mohou myslet. Není to jako psaní bestselleru. Je to rychlé, s trochou cviku zvládnete jeden článek za půl hodiny. Nikdo po vás nebude chtít žádnou kvalifikaci nebo předchozí zkušenosti s psaním, stačí když zvládáte psát stylisticky a gramaticky správně. Můžete psát a prodávat články o tom, co se vám líbí, v čem se vyznáte a čem vás bude bavit psát. Můžete psát o podnikání, financích, domácích mazlíčcích, dětech, o jídle a vaření, cestování nebo o nábytku. Můžete psát recenze knih, produktů a podobně, seznam je nekonečný. Prodej vašich článků nebude problém, na internetu existuje spousta dychtivých kupujících, kteří shánějí denně nové články pro své stránky a eshopy, reklamní newslettery, recenze svých produktů a podobně. Kde a za kolik můžete články prodávat? Můžete se zaregistrovat jako copywriter na stránkách http://copywriting.cz/ kde můžete své články buď prodávat, nebo reagovat na poptávky napsání článků na míru. Například v současnosti je na stránkách poptávka na napsání článků za 300 Kč, včera zde byla nabídka na napsání článku o zimních pneumatikách za 600 Kč, to není málo za hodinku práce což? Můžete také své články nabízet prostřednictvím stránek jako je webtrh.cz k přímému prodeji koncovým kupcům. Ceny za normostranu kvalitního textu se pohybují okolo 200 Kč, někdy i víc. Čím kvalitnější článek, tím lepší finanční ohodnocení. Jako privýdělek během mateřské dovolené, nebo během náhlého výpadku příjmů to vůbec není špatné.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>