Půjčka pro nezaměstnané ihned na ruku

Někdy by se mohlo zdát že finanční instituce jsou ochotny půjčovat pouze těm bohatším z nás. Čím větší máte příjem, tím více a ochotněji je vám banka nebo nebankovní společnost ochotna půjčit, na rozdíl od lidí kteří mají pouze minimální příjem nebo své příjmy nemohou doložit, jako jsou nezaměstnaní, a kteří mnohokrát potřebují půjčit peníze mnohem více, ale mají menší šanci půjčku získat. Dnes již to ale tak není. Díky konkurenci mezi firmami nabízejícími půjčky jsou dnes půjčky snadno dostupné i pro nezaměstnané a osoby bez příjmu.

Oblíbená půjčka po nezaměstnané

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané jsou u zákazníků oblíbené především díky své snadné dostupnosti a rychlosti. Peníze dostanete ihned na ruku a bez nutnosti dokládání zbytečných údajů. Nebankovní věřitelé, v jejichž nabídce najdeme půjčky pro nezaměstnané nejčastěji, si na rozdíl od bank většino neprověřují budoucí klienty prostřednictvím úvěrových registrů jako jsou NRKI nebo BRKI. U tohoto typu úvěrů si také můžete většinou dohodnout různé individuální formy splácení takže jsou flexibilnější a více vycházjí vstříc klientovým potřebám.

Půjčka pro nezaměstnané ihned na ruku – kolik si můžete půjčit?

Nezaměstnaný nebo člověk bez doložitelných příjmů si prostřednictvím půjčky pro nezaměstnané může vypůjčit většinou částku od 500 do 10.000 Kč na dobu od 15 do 30 dnů, která se splácí jednorázově. To značí že nemusíte platit žádné splátky a vše včetně navýšení zaplatíte naráz po skončení doby splatnosti. U většiny nebankovních věřitelů je půjčka poskytována bez ručitele nebo ručení nemovitostí. Obvyklou formou zajištění je směnka. Vaše peníze dostanete po odsouhlasení půjčky ihned na ruku v hotovosti od oobchodního zástupce, popřípadě převodem na váš účet nebo složenkou až k vám domů.

Půjčky pro nezaměstnané na cokoliv

Půjčky pro nezaměstnané jsou neúčelové, peníze můžete použít na cokoliv. Na nákup spotřebního zboží, splacení jiných půjček nebo dluhů, vyplácení exekucí, krytí manka, placení nájmu, na zaplacení dovolené nebo dárků pro vaše nemilejší, nebo na cokoli jného co si budete přát. Přestože jste bez práce, nemusíte si odpírat potěšení na které zrovna nemáte dostatek peněz. Stačí požádat a peníze ihned dostanete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *