Jistotu stabilních půjček nabízí Provident

Původně britská společnost, působící na českém trhu již druhou dekádu, je současným a dlouholetým lídrem v oblasti finančních půjček. Je to především díky transparentní smlouvě a také proto, že Provident umí svým zákazníkům nabídnout to, co chtějí.

Hotovostní půjčka Provident
To, že je Provident stále jedničkou v oblasti nebankovních půjček, je dáno tím, že poskytuje jako jeden z mála hotovostní půjčky, žádaný produkt, především u sociálně slabších. Lidé, kteří dlouhodobě žijí na hranici bídy, a jsou závislí na sociálních dávkách, nemají zřízený bankovní účet, a tudíž jim nemá kam přijít částka ze sjednané půjčky, jak u nebankovních půjček většinou bývá. Naopak právě hotovostní půjčka od Providentu je výjimkou a to je jeden z důvodů, proč je stále dost žádaná.

Vysoké částky půjček
Dalším důvodem, proč je hotovostní půjčka od Providentu žádaná je to, že poskytuje dost vysoké částky finančních hotovostních půjček a to od čtyř tisíc do osmdesáti tisíc. Splácí se pak v řádu týdnů – nejméně čtyřicet pět, nebo šedesát a nejdéle pak sto týdnů – téměř dva roky. Hotovostní půjčka Provident je tedy žádanou právě i z tohoto důvodu.

Inkasní služba versus lichva
Dost často se o Providentu mluví jako o lichvářské společnosti, což se uvádí na základě vysokých úroků. Jenže to je chybná informace – půjčka Provident neobsahuje až tak vysoké úroky, jako její konkurence, ale klient si právě při sjednávání hradí tak zvanou inkasní službu, což je návštěva obchodního zástupce, který pravidelně vybírá splátky hotovostní půjčky. Doprava a čas něco stojí, proto je služba dost citelně zpoplatněna. Přináší to však také nespornou výhodu v tom že nemusíte nikam chodit a o nic se starat, což oceňuje stále více klientů kteří tvrdí že Provident je dnes  skutečným buldozerem ve světě nebankovních půjček.

Slevy hotovostní půjčky
Velkou výhodou pro ty, co se rozhodnou splatit hotovostní půjčku předem je to, že získají slevu při předčasném splacení. Často tak dost výrazně ušetří a taková půjčka se finančně podobá bankovní půjčce. Klientovi půjčky je tak vrácena částka, kterou by si hradil inkasní službu.

Jak probíhá získání půjčky
Hotovostní půjčka je velice rychlou záležitostí na vyřízení i za předpokladu, že vše musí proběhnout osobním setkání. Klient požádá o půjčku prostřednictvím internetových stránek, následně je kontaktován pro doplnění údajů. Ty jsou odeslány na obchod a během následujících minut kontaktuje obchodní zástupce žadatele o hotovostní půjčku a sjedná s ním v nejbližší době osobní schůzku.

Osobní setkání
Při osobním setkání je sepsána transparentní smlouva o půjčce, kde je předem dáno, kolik zákazník bude splácet, jaká je týdenní splátka a předem má tak jasno, kolik ho to bude stát. Také je seznámen s tím, že půjčka má týdenní splátky, na což se následně špatně splácející často vymlouvají. Je potřeba si splátky rozložit na každý týden a půjčku řádně splácet.

hotovostní půjčka Provident

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *